Under Trees - Diary with lock

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Under Trees - Diary with lock indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız Under Trees ile sunulan içeriklerden anında faydalanabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Under Trees uygulaması, geniş düzeyde özelliklere sahiptir. Under Trees, günlük olaylarınızı, sırlarınızı, seyahatlerinizi, ruh halinizi ve özel anlarınızı kaydetmenizi sağlayan basit ve güvenli bir özel günlüktür. Resimler, çıkartmalar, ücretsiz ve özelleştirilebilir temalar, ruh hali izleme, onaylamalar, yazı tipleri ve buna benzer kişisel günlüğünüzü daha canlı ve güvenli hale getirir. Under Trees ile akıllı cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Under Trees ile gizliliğiniz garanti altındadır. Tüm verileriniz yanınızda kalacak, bilginiz dışında bulutta hiçbir yerde yedekleme yapılmayacaktır, her şey sizin izniniz ve onayınızla yapılmalıdır. Under Trees, anılarınızı ve özel günlüğünüzü korumak için günlük parolası/parmak izi ayarlamayı da destekler. Ancak, günlüğe erişim için parolayı unuttuysanız, güvenlik sorularını yanıtlayarak kolayca geri alabilirsiniz. Kurulumdan hemen sonra günlüğe kaydetmeye başlayabilir ve özel anlarını kaydederek kullanımınızı geliştirebilirsiniz. Günlüğünüzü kimsenin okumaması için bir parola ile kilitleyin.

Under Trees indir

Kullanıcı dostu özellikleri ile kullanıcıların beğenisin kazanan Under Trees ile sunulan içeriklerden anında faydalanabilirsiniz. Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile kullanıcılara kolaylık sağlanır. Kolay ve hızlı yazma özelliği sayesinde pek çok içeriği anında değerlendirebilirsiniz. Uygulama içerisinde pek çok özellik mevcuttur. Bu özelliklerin her birinden anında faydalanabilirsiniz. Yazı yazarken, çeşitli adımları tamamlayabilirsiniz. Etiket sistemi ile dergilerinizi kolayca düzenleyin ve yönetin. Notları bulmak kolaydır, kelimeleri yazarak içerik arayın veya takvimdeki tüm notları okuyun ve tabii ki etiketlere göre arayın.

Günlükleri Google Drive'a yedekleyin veya belirli bir konuma kaydedin. Sadece günlük değil, takvim bölümü de ruh hali takibi olarak çalışabilir. Under Trees, verilerinizi uygulamadan .txt veya pdf dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz. Yazılarınızı yazılı fiziki kağıtlara dönüştürebilir ve tek tıkla çıktısını alabilirsiniz. Ağaçların altında çevrimdışı çalışır. Under Trees uygulamasını her zaman her yerde kullanabilirsiniz. Günlüğü kullanmak için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Under Trees, günlük anlarınızı anılara dönüştürmeyi hatırlamanıza yardımcı olacak bildirimler sunar. Bildirimler özelleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Under Trees - Diary with lock indir